Zieleń komercyjna

Tereny zielone

Oferujemy kompleksowe usługi zakładania terenów zieleni od deweloperów i wspólnot mieszkaniowych, po inwestycje komercyjne i handlowe.

Naszą domeną jest realizacja usług „jak dla siebie”. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu w naszej pracy wiedzy, doświadczenia i profesjonalnego sprzętu, dzięki którym dbamy o najmniejszy detal i dostarczamy zakładaną jakość usług w ściśle określonych terminach.

Każdy projekt to indywidualne oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Mając tego pełną świadomość, dokładamy wszelkich starań, by im sprostać i by każdy etap prac został wykonany na najwyższym poziomie.

Efektowne dobranie kompozycji roślin, precyzja i dbałość o szczegóły zapewni odpowiedni efekt wizualny by otoczenie Twojej firmy stanowiło idealną harmonię z naturą.

zielen komercyjna muravia

Muravia.
Projektujemy Twój komfort.

Jesteśmy ekspertami od przestrzeni zielonych. Kompleksowo realizujemy projekty ogrodów i trawników oraz systemy ich nawadniania i pielęgnacji.
Nasze projekty wykonujemy z należytą precyzją i dbałością o detale.

Oferujemy w pełni profesjonalne doradztwo i wykonawstwo, niezależnie od zakresu i wielkości Twojego projektu: od trawników przydomowych, gdzie spędzasz czas ze swoimi bliskimi i przyjaciółmi po wielkopowierzchniowe murawy, by otoczenie Twojej firmy stanowiła natura w idealnym wydaniu.

Napisz nam czego potrzebujesz,
a my skontaktujemy się z Tobą

    ul. Zgoda 6 lok.18
    Brwinów 05-840
    ul. Ketlinga 34b lok.103
    Łódź 92-431