Zakładanie Trawnika z Rolki

Trawniki

Jesteśmy ekspertami od zakładania trawników z rolki oraz z siewu. Wysoka jakość wykonania jest  naszym znakiem rozpoznawczym – o trawniki naszych Klientów dbamy jak o swoje. Nasze  usługi świadczymy na terenie województwa mazowieckiego oraz łódzkiego.

 

zakladanie trawnika z rolki

Dlaczego warto Nas wybrać?

 • zawsze badamy glebę – na podstawie wyników badań wiemy czego potrzebuje Twój ogród oraz jak zaplanować pracę, aby Twój trawnik był gęsty i zielony
 • staranne przygotowanie gleby to dla nas priorytet – dzięki naszej wiedzy i nowoczesnym narzędziom perfekcyjnie przygotujemy glebę, która stanowi fundament dla każdego pięknego trawnika
 • stosujemy precyzyjnie dobrane nawozy, które zapewniają szybki wzrost trawy oraz zabezpieczają Twój trawnik przed chwastami
 • używamy profesjonalnych maszyn – dzięki temu szybko i skutecznie wykonujemy pracę
 • wykorzystujemy tylko najwyższej jakości mieszanki nasion traw, a także rolki trawy wyłącznie od najlepszych dostawców
 • mieszanki traw dobieramy do Twoich oczekiwań i funkcji trawnika, dzięki czemu możesz mieć pewność, że założymy dla Ciebie dokładnie taki trawnik o jakim marzysz!

zakladanie trawnika z rolki

Jak założymy Twój nowy trawnik z rolki?

Trawnik z rolki to idealne rozwiązanie dla Ciebie, jeżeli oczekujesz natychmiastowego efektu – założymy go dla Ciebie w kilka godzin w okresie od wiosny do jesieni.

1

W pierwszym kroku porozmawiamy z Tobą o tym w jaki sposób będziesz użytkował trawnik –  na tej podstawie dobierzemy dla Ciebie idealny gatunek trawy z rolki. 

2

Następnie wykonamy badania gleby oraz przygotujemy  podłoże, które będzie stanowiło fundament Twojego nowego, pięknego trawnika. 

3

Na podstawie wyników badań gleby oraz Twoich oczekiwań dobierzemy dla Ciebie idealną trawę z rolki, którą rozłożymy w Twoim ogrodzie.

4

Na tym etapie będziesz już mógł się cieszyć swoim nowym trawnikiem, który po ok 2-3  tygodniach będzie już w pełni funkcjonalny.

Jak przeprowadzimy wysiew trawnika?

Trawnik z rolki to idealne rozwiązanie dla Ciebie jeżeli oczekujesz natychmiastowego efektu – założymy go dla Ciebie w kilka godzin w okresie od wiosny do jesieni.

1

Twoje potrzeby są naszym priorytetem, dlatego zanim rozpoczniemy pracę porozmawiamy o  tym jakie są Twoje wymagania względem trawnika i na tej podstawie dobierzemy najlepsze mieszanki traw.

2

Przeprowadzimy szczegółowe badania gleby, oraz odpowiednio przygotujemy podłoże do wysiewu. 

3

Na idealnie przygotowanym podłożu przeprowadzimy wysiew trawy.

4

Po ok. 3 tygodniach nasiona traw rozpoczną kiełkowanie, a Ty rozpoczniesz swoją przygodę z nowym, wymarzonym trawnikiem.

Efekty

zakladanie trawnika z rolki

Niezależnie od tego, czy chciałbyś założyć trawnik z rolki czy z siewu możesz nam zaufać w zakresie doboru odpowiedniego rodzaju trawy oraz przeprowadzenia kompleksowo wszystkich prac.

Jesteśmy specjalistami w zakładaniu trawników z rolki oraz siewu, posiadamy szeroką wiedzę, doświadczenie oraz nowoczesne, precyzyjne narzędzia do zakładania trawników, dlatego naszym Klientom oferujemy gwarancję przyjęcia się trawy.

Oferujemy nasze usługi na terenie województwa mazowieckiego oraz łódzkiego.

zakladanie trawnika z rolki

Piękny, zielony trawnik w przydomowym ogrodzie, to marzenie wielu z nas. Wbrew pozorom stworzenie idealnego trawnika nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Przed założeniem trawnika należy dokładnie wyrównać i oczyścić teren. Bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie podłoża i układanie trawnika zgodnie z kilkoma zasadami.

Najłatwiejszym sposobem na założenie trawnika jest trawa z rolki. Zakładanie trawnika z rolki jest łatwiejsze i mniej pracochłonne niż tradycyjny wysiew nasion, ale trzeba przestrzegać kilku zasad, które pozwolą uniknąć.

Zielony, zadbany i piękny trawnik wygląda wspaniale zarówno w przydomowym ogrodzie, jak i na terenie firmy czy miejskiego parku. Trawa z siewu rośnie długo, dlatego zakładanie trawnika z rolki to na pewno najszybszy sposób na posiadanie pięknego trawnika.

Teren pod trawę z rolki przygotowuje się dokładnie, wyrównując ją i oczyszczając z korzeni, kamieni, śmieci czy pozostałości po budowie. Właściwa pielęgnacja trawnika sprawi, że twój ogród będzie wyglądał atrakcyjnie.

Kiedy rozłożyć trawę z rolki? Trawę z rolki rozkładamy jak najszybciej po dostawie. Zabieramy się do pracy tuż po dostarczeniu zamówienia. W przypadku trawnika z rolki, wyrównanie terenu jest jednym z kluczowych elementów usługi. Zapraszamy

Muravia.
Projektujemy Twój komfort.

Jesteśmy ekspertami od przestrzeni zielonych. Kompleksowo realizujemy projekty ogrodów i trawników oraz systemy ich nawadniania i pielęgnacji.
Nasze projekty wykonujemy z należytą precyzją i dbałością o detale.

Oferujemy w pełni profesjonalne doradztwo i wykonawstwo, niezależnie od zakresu i wielkości Twojego projektu: od trawników przydomowych, gdzie spędzasz czas ze swoimi bliskimi i przyjaciółmi po wielkopowierzchniowe murawy, by otoczenie Twojej firmy stanowiła natura w idealnym wydaniu.

Napisz nam czego potrzebujesz,
a my skontaktujemy się z Tobą

  ul. Zgoda 6 lok.18
  Brwinów 05-840
  ul. Ketlinga 34b lok.103
  Łódź 92-431