Nawadnianie ogrodów

Nawadnianie ogrodów

Jesteśmy ekspertami od projektowania oraz instalacji inteligentnych systemów nawadniania ogrodów. Zaprojektujemy oraz wykonamy idealne nawadnianie dla Twojego ogrodu. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa mazowieckiego oraz łódzkiego.

 

nawadnianie ogrodow

Dlaczego warto Nas wybrać?

 • dokonujemy pomiaru ciśnienia i przepływu wody na profesjonalnym sprzęcie amerykańskiej firmy Toro – dzięki temu masz pewność, że system będzie działał precyzyjnie i niezawodnie
 • przed rozpoczęciem prac wykonujemy dokładny projekt instalacji – planujemy poszczególne elementy systemu tak, aby każdy centymetr Twojego ogrodu był dokładnie nawodniony
 • wybieramy najlepsze komponenty światowych marek, dbamy o to, żeby system działał bezawaryjnie przez długie lata – jakość wykonania systemu nawadniania to dla nas priorytet
 • praca wykonana jest szybko i dokładnie dzięki temu, że posiadamy doświadczenie i profesjonalny sprzęt – zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów, a o ogrody naszych Klientów dbamy jak o swoje
 • oferujemy gwarancje na nasze usługi oraz zapewniamy serwis instalacji
 • na istniejącym trawniku wykonujemy instalację bez ubytku dla trawy – wykorzystujemy m.in nowoczesną wycinarkę do darni, przy pomocy której po zakopaniu rur wycięty kawałek trawnika układamy w tym samym miejscu – Twój trawnik będzie wciąż wyglądał idealnie, a po instalacji systemu będzie także dokładnie nawodniony

Jak wykonamy system automatycznego nawadniania:

1

Na początku porozmawiamy z Tobą o zapotrzebowaniu wody w Twoim ogrodzie. Następnie wysłuchamy Twoich potrzeb i oczekiwań. Kolejny etap to zaprojektowanie automatycznego systemu nawadniania, który będzie dbał o Twoje rośliny i trawnik

2

Kolejnym krokiem będzie wykonanie profesjonalnego pomiaru ciśnienia dynamicznego i statycznego oraz przepływu wody. Pomiar ciśnienia wody wykonamy dokładnym urządzeniem, zaprojektowanym przez renomowaną, amerykańską firmę Toro. Dzięki precyzyjnie wykonanym pomiarom zaprojektujemy dla Ciebie efektywny system automatycznego podlewania ogrodu, który będzie Ci bezawaryjnie służył przez lata oraz będzie w pełni ekologiczny

3

Wysoka jakość instalacji nawadniającej to dla nas priorytet, dlatego projektując system wykonamy także pomiar terenu, dzięki temu projekt systemu nawadniania będzie zawierał szczegółowe dane na temat rozłożenia rurociągów, zraszaczy, automatycznego sterownika i czujnika deszczu.

4

Na podstawie projektu wykonamy dla Ciebie dokładną wycenę. Dzięki szczegółowej wycenie będziesz wiedział jakie środki należy zainwestować w wykonanie systemu. Po akceptacji projektu nawadniania przystąpimy do prac.

5

Jeśli już posiadasz trawnik, naszą pracę rozpoczniemy od jego zabezpieczenia, w tym celu zwiniemy go w rolkę, a po wykonaniu instalacji nawadniającej Twój trawnik wróci na swoje miejsce w idealnym stanie.

6

Montaż systemu nawadniania rozpoczniemy od wykopania rowków pod nawodnienie, do tego celu użyjemy profesjonalnej maszyny, dzięki czemu nasza praca przebiegnie szybko i sprawnie.

7

W kolejnym kroku położymy rurociąg oraz zainstalujemy zraszacze, co pozwoli nam przetestować system nawadniania. Dodatkowo zainstalujemy czujnik deszczu, żeby nie zużywać niepotrzebnie wody w dni deszczowe.

8

W ostatnim kroku podłączymy sterownik nawadniania, który będzie zaprogramowany tak, aby do nawadniania była wykorzystywana precyzyjnie dobrana ilość wody. Po wykonaniu instalacji automatycznego systemu nawadniania pozostawimy Twój ogród w takim stanie jak przed rozpoczęciem prac.

9

Dodatkowo po wykonaniu instalacji automatycznego nawadniania przeszkolimy Cię z obsługi korzystania ze sterownika, abyś mógł w pełni cieszyć się ze swojego nowego automatycznego nawadniania ogrodu.

10

Na tym etapie Twój ogród będzie posiadał już nowy, inteligentny system nawadniania, a Ty będziesz mógł odpoczywać ponieważ od tego momentu system zaopiekuje się Twoim ogrodem za Ciebie.

Efekt

System nawadniania pozwala dbać o ogród nawet wtedy kiedy jesteś na urlopie lub nie masz czasu na podlewanie. Ponadto nie musisz martwić się o to czy dobierasz właściwą ilość wody dla Twoich roślin – system robi to za Ciebie, dodatkowo oszczędzając wodę. Dzięki systemowi nawadniającemu możesz cieszyć się pięknym ogrodem oraz odpoczynkiem. Jesteśmy ekspertami od terenów zielonych – mamy wielu zadowolonych klientów, zapoznaj się z naszymi realizacjami oraz opiniami klientów.

 

nawadnianie ogrodow

Zalety systemu nawadniającego

Dzięki automatycznemu systemowi nawadniającemu zapewnisz precyzyjne nawadnianie roślin w swoim ogrodzie. Zaletą systemów nawadniania jest także oszczędność nawet do 50% wody w porównaniu do tradycyjnego podlewania. Z uwagi na oszczędność wody automatyczny system nawadniania stanowi najbardziej ekologiczny sposób podlewania ogrodu. Co ważne instalowane przez nas systemy automatycznego nawadniania są wyposażone w czujnik deszczu, dzięki któremu uwzględniają ilość wody dostarczonej roślinom podczas opadów atmosferycznych. Dodatkowo system nawadniania nie zakłóci estetyki Twojego ogrodu ponieważ wszystkie elementy systemu są ukryte pod powierzchnią gleby.

 

nawadnianie ogrodow

Muravia.
Projektujemy Twój komfort.

Jesteśmy ekspertami od przestrzeni zielonych. Kompleksowo realizujemy projekty ogrodów i trawników oraz systemy ich nawadniania i pielęgnacji.
Nasze projekty wykonujemy z należytą precyzją i dbałością o detale.

Oferujemy w pełni profesjonalne doradztwo i wykonawstwo, niezależnie od zakresu i wielkości Twojego projektu: od trawników przydomowych, gdzie spędzasz czas ze swoimi bliskimi i przyjaciółmi po wielkopowierzchniowe murawy, by otoczenie Twojej firmy stanowiła natura w idealnym wydaniu.

Napisz nam czego potrzebujesz,
a my skontaktujemy się z Tobą

  ul. Zgoda 6 lok.18
  Brwinów 05-840
  ul. Ketlinga 34b lok.103
  Łódź 92-431