O nas

Założyciele
Muravia

Dariusz

Specjalizuje się w systemach nawadniania, szuka rozwiązań, które są efektywne i przyjazne dla użytkownika. Dobiera zawsze najlepsze komponenty, tak aby instalacja pracowała przez lata. Jest inżynierem dzięki swojej fachowej wiedzy doradza w doborze robotów, konfiguracji oraz instalacji robotów w ogrodach klientów- doświadczony ekspert, który o robotach koszących wie wszystko. Prywatnie aktywnie uprawia sport, triathlon, koszykówkę.

 

 

Grzegorz

Pielęgnacja trawników to jego pasja – jest perfekcjonistą w swojej pracy, osobiście kontroluje jakość trawy i nasion oraz zwraca uwagę na każdy szczegół. Doskonale doradzi jak zaaranżować ogród, na co zwrócić uwagę. Na co dzień optymista, który zaraża wszystkich pozytywną energią.

Jak powstała Muravia?

o nas muravia

 

Połączyła nas idea stworzenia firmy, która zapewni najwyższej jakości, kompleksowe usługi dla Twojego ogrodu. Na co dzień jesteśmy bardzo pozytywnymi osobami, uwielbiamy pracę z ludźmi, a największą satysfakcję daje nam radość naszych Klientów.

Wyznajemy zasadę, że o ogrody klientów dbamy jak o swoje, a klientów traktujemy jak przyjaciół, dlatego zapewniamy nie tylko staranne wykonanie pracy, ale także miłą, przyjazną, atmosferę oraz profesjonalne doradztwo we wszystkich aspektach związanych z Twoim ogrodem.

Co nas wyróżnia?

o nas muravia

 

Posiadamy wiedzę oraz doświadczenie, dzięki któremu gwarantujemy osiągnięcie efektów prac zgodnych z Twoimi oczekiwaniami.

Współpracujemy tylko z najlepszymi, sprawdzonymi przez nas dostawcami trawy i nasion.

Pracujemy na nowoczesnych, precyzyjnych maszynach, dzięki temu naszą pracę wykonujemy szybko, sprawnie oraz terminowo.

Naszą ambicją jest być najlepszą firmą ogrodniczą w kraju, z najlepszym serwisem – na podstawie opinii naszych dotychczasowych Klientów wiemy, że jesteśmy na najlepszej drodze, aby to osiągnąć.

Jak pracujemy?

Krok 1

Na początku porozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach względem ogrodu, a także naszej współpracy.

Krok 2

Wrócimy do naszego biura i wykonamy projekt. Dostarczymy Ci wizualizację projektu oraz chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Krok 3

Przyjedziemy i wykonamy pracę w ustalonym z Tobą terminie. Przekażemy najważniejsze informację o tym co zrobiliśmy i jak dalej dbać o ogród. Zostawimy porządek w Twoim ogrodzie.

Opinie o Muravia

Panowie z Muravii zakładali dla nas nowy trawnik z rolki, jesteśmy bardzo zadowoleni, rzetelnie podchodzą do pracy i co najważniejsze znają się na tym co robią, trawa szybko się przyjęła, trawnik jest gęsty i piękny. Jesteśmy bardzo zadowoleni, polecamy serdecznie Pana Darka i Grzegorza

Piotr i Alicja W., Piaseczno

Polecam firmę Muravia, korzystałem z usług instalacji systemu nawadniania. Współpraca od początku przebiegała bardzo dobrze, zarówno pierwsze rozmowy jak i wykonany projekt i instalacja wszystko na bardzo wysokim poziomie. Współpracę oceniam bardzo pozytywnie.

Tomasz S., Warszawa

Firma Muravia wykonywała dla nas usługę zakładania trawnika z rolki oraz dobrali i zainstalowali nam robota koszącego. Wszystkie nasze oczekiwania zostały uwzględnione, wyszło dokładnie tak jak tego oczekiwaliśmy. Mimo ogrodu o nieregularnych kształtach Pan Darek/Grzesiek zainstalował nam robota, który świetnie sobie radzi. Jesteśmy zachwyceni, polecamy Panów.

Marek i Iwona T., Legionowo

Muravia.
Projektujemy Twój komfort.

Jesteśmy ekspertami od przestrzeni zielonych. Kompleksowo realizujemy projekty ogrodów i trawników oraz systemy ich nawadniania i pielęgnacji.
Nasze projekty wykonujemy z należytą precyzją i dbałością o detale.

Oferujemy w pełni profesjonalne doradztwo i wykonawstwo, niezależnie od zakresu i wielkości Twojego projektu: od trawników przydomowych, gdzie spędzasz czas ze swoimi bliskimi i przyjaciółmi po wielkopowierzchniowe murawy, by otoczenie Twojej firmy stanowiła natura w idealnym wydaniu.

Napisz nam czego potrzebujesz,
a my skontaktujemy się z Tobą

    ul. Zgoda 6 lok.18
    Brwinów 05-840
    ul. Ketlinga 34b lok.103
    Łódź 92-431