Siłownie

Nowoczesna
siłownia ogrodowa

Jeśli marzysz o luksusowej, prywatnej siłowni, w której będziesz mógł się zrelaksować wykonując swoje ulubione aktywności fizyczne – mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę. Nasza siłownia ogrodowa zapewni Ci nie tylko prywatność i prestiż, ale także wysoki komfort użytkowania dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów. Specjalnie zaprojektowane przeszklenia zapewniają piękny widok na ogród, dzięki któremu się  relaksujesz i odprężysz. W trosce o Twoją wygodę siłownia wyposażona jest w najwyższej klasy urządzenia grzewcze oraz klimatyzację, które zadbają o to, abyś niezależnie od temperatury na zewnątrz mógł korzystać ze
swojej prywatnej siłowni. Minimalistyczny i reprezentacyjny wygląd obiektu stanowił będzie idealne dopełnienie Twojego ogrodu, a dzięki przestronnemu wnętrzu siłownia stanie się ulubionym miejscem spotkań z  przyjaciółmi. W celu zapewnienia Ci najwyższego komfortu obiekt został wyposażony w najnowocześniejsze technologie takie jak system SMART, który umożliwia sterowanie oświetleniem oraz ogrzewaniem z poziomu aplikacji. Zapraszamy do kontaktu, aby poznać wszystkie zalety naszej wyjątkowej siłowni.

Rodzaj sprzętu jest dostosowywany indywidualnie dla każdego klienta.

Siłownie

Cena: 75 000 – 89 000 zł

Dane techniczne:

 • Wymiary wewnętrzne: 610 cm szer. x 230 cm dł. x 220 cm wys.
 • Wymiary zewnętrzne: 650 cm szer. x 280 cm dł. x 255/295 cm wys.
 • Pokrycie dachu: blacha
 • Ocieplenie dachu: wełna 20 cm lub piana PUR
 • Grubość ścian: 15 cm
 • Ogrzewanie: mata grzejna, grzejnik, lub pompą ciepła
 • Klimatyzacja
 • Okna i drzwi: aluminiowe
 • System SMART
dowiedz się więcej

Muravia.
Projektujemy Twój komfort.

Jesteśmy ekspertami od przestrzeni zielonych. Kompleksowo realizujemy projekty ogrodów i trawników oraz systemy ich nawadniania i pielęgnacji.
Nasze projekty wykonujemy z należytą precyzją i dbałością o detale.

Oferujemy w pełni profesjonalne doradztwo i wykonawstwo, niezależnie od zakresu i wielkości Twojego projektu: od trawników przydomowych, gdzie spędzasz czas ze swoimi bliskimi i przyjaciółmi po wielkopowierzchniowe murawy, by otoczenie Twojej firmy stanowiła natura w idealnym wydaniu.

Napisz nam czego potrzebujesz,
a my skontaktujemy się z Tobą

  ul. Zgoda 6 lok.18
  Brwinów 05-840
  ul. Ketlinga 34b lok.103
  Łódź 92-431