Roboty basenowe

Roboty
basenowe

Perfekcyjnie czysta woda to podstawowy warunek komfortowej kąpieli w basenie, jednak tradycyjne  czyszczenie basenu potrafi być bardzo uciążliwe. Z pomocą przychodzą automatyczne roboty basenowe, które potrafią oczyścić zarówno ściany jak i dno basenu, a przy tym są bardzo ekologiczne i ciche.

Jak działają automatyczne roboty basenowe?

Automatyczne roboty basenowe są odpowiednie dla każdej powierzchni, zarówno gładkiej jak i  chropowatej. Co ważne pracują zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej, nie straszne im także łuki oraz narożniki.

Inteligentne roboty basenowe cechują się także cichą pracą oraz w wydajnym akumulatorem litowo-jonowy, który zapewnia efektywną pracę. Praca robota basenowego cechuje się także wysokim  poziomem bezpieczeństwa dzięki doskonale zaizolowanemu silnikowi. Te inteligentne urządzenia  wyposażone są także w czujniki orientacji pracy oraz czujnik poziomu wody. Ładowanie robota  odbywa się poprzez indukcję i nie wymaga ingerencji z zewnątrz. Swoim robotem możesz sterować z  poziomu aplikacji. Roboty basenowe pracują 24 godziny na dobę, przez cały rok, dzięki czemu Twój  basen zawsze jest idealnie czysty.

Zalety automatycznych robotów basenowych:

 • Oszczędzają Twój czas
 • Są ekologiczne i bezpieczne
 • Nie wymagają ingerencji z zewnątrz
 • Roboty można sterować z poziomu aplikacji
 • Pracują bezobsługowo
 • Gwarantują higienicznie czystą wodę przez cały rok

Modele robotów basenowych

NEMH20 Classic

Urządzenie występuje w dwóch wariantach:
– ze stacją wbudowaną 22 739,00 zł
– ze stacją wiszącą 21 809,00 zł

 

To idealny robot do przydomowych basenów, który sprawdzi się w basenach o maksymalnej długości  12 metrów oraz głębokości 10 metrów. Model ten porusza się z prędkością 8-12 metrów na minutę  po dnie oraz 8 metrów na minutę po ścianach. Robot może pracować do 2 godzin na jednym  ładowaniu, a czas pełnego ładowania to 1:45. Robot posiada nowoczesny bezszczotkowy silnik typu  hermetyczna skorupa, który zapewnia bezpieczeństwo użytkowania oraz pojemny akumulator  litowo-jonowy.

dowiedz się więcej

NEMH20 Deluxe

Urządzenie występuje w dwóch wariantach:
– ze stacją wbudowaną 25 629,00 zł
– ze stacją wiszącą 24 799,00 zł

 

NEMH20 Deluxe to robot przeznaczony do basenów o maksymalnej długości 25 metrów oraz głębokości 10 metrów. Robot porusza się z maksymalną prędkością 12-16 metrów na minutę po dnie oraz 8 metrów na minutę po ścianach. Średni czas ładowania robota to dwie i pół godziny, a czas pracy dwie godziny. Jest to nowoczesny robot o bezszczotkowym silniku, oraz pojemnym akumulatorze litowo-jonowym który idealnie sprawdzi się w średnich basenach.

dowiedz się więcej

NEMH20 Elite

Urządzenie występuje w dwóch wariantach:
– ze stacją wbudowaną 28 469,00 zł
– ze stacją wiszącą 26 759,00 zł

 

Robot przeznaczony do dużych basenów o maksymalnej długości 50 metrów oraz głębokości 10  metrów. Urządzenie porusza się z prędkością 16-20 metrów na minutę po dnie oraz 8 metrów na  minutę po ścianach basenu. Robot może pracować maksymalnie do 2 godzin na jednym ładowaniu, a  czas pełnego ładowania to trzy i pół godziny. Robot jest wyposażony w wydajny i nowoczesny silnik  bezszczotkowy oraz pojemny akumulator litowo-jonowy. Urządzenie występuje w dwóch  wariantach- ze stacją wbudowaną w ściany basenu oraz stacją wiszącą.

dowiedz się więcej

Muravia.
Projektujemy Twój komfort.

Jesteśmy ekspertami od przestrzeni zielonych. Kompleksowo realizujemy projekty ogrodów i trawników oraz systemy ich nawadniania i pielęgnacji.
Nasze projekty wykonujemy z należytą precyzją i dbałością o detale.

Oferujemy w pełni profesjonalne doradztwo i wykonawstwo, niezależnie od zakresu i wielkości Twojego projektu: od trawników przydomowych, gdzie spędzasz czas ze swoimi bliskimi i przyjaciółmi po wielkopowierzchniowe murawy, by otoczenie Twojej firmy stanowiła natura w idealnym wydaniu.

Napisz nam czego potrzebujesz,
a my skontaktujemy się z Tobą

  ul. Zgoda 6 lok.18
  Brwinów 05-840
  ul. Ketlinga 34b lok.103
  Łódź 92-431